O nás


Insgraf s.r.o. je členom európskej skupiny INSGRAF - popredného dodávateľa edukačných pomôcok a školského nábytku. S našim vybavením, nábytkom a pomôckami sa stretávajú deti v jasliach, škôlkach a školách už v 24 európskych krajinách. Naša ponuka je naozaj široká od vzdelávacích hračiek, výtvarného materiálu, učebných pomôcok, kobercov až po detské ihriská. V našej ponuke mame takmer 12.000 produktov zameraných na vzdelávanie detí ako aj na prostredie, ktoré na nich vplýva.

Naše výrobky a vybavenie sú neustále inovované, predovšetkým na základe pripomienok našich zákazníkov a odporúčaní odbornej verejnosti. Naše vývojové oddelenie neustále hľadá nové a lepšie riešenia zvyšujúce životnosť našich výrobkov a rozširujúce ich funkcie. Nezabúdajme tiež vývoj zabezpečenie proti poškodeniu zásielok počas prepravy. Vaše názory a pripomienky sú pre nás veľmi dôležité. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše skúsenosti s našimi výrobkami alebo nové nápady na využitie jednotlivých položiek.

Dostupnosť nášho tovaru si môžete kedykoľvek telefonicky overiť na bezplatnej infolinke 0800 18 23 03 alebo e-mailom na adrese insgraf@insgraf.sk. Ako jediní v SR máme pre Vás absolútnu väčšinu výrobkov na sklade. Vďaka rozšírenej kapacite kovovýroby a drevovýroby sa radíme medzi dodávateľov s najkratšími dodacími lehotami.

Vzhľadom na rozsah predaja a vysokému počtu prepravovaných zásielok si môžeme dovoliť Vám ponúknuť dopravu zadarmo. Balíkové zásielky obsahujúce výtvarný materiál, hračky alebo edukačné pomôcky Vám doručíme zadarmo, ak hodnota objednaného tovaru prekročí čiastku 100 eur. Nábytok a vybavenie Vám doručíme úplne zadarmo od hodnoty 1.000 eur.

Naše skrine a skrinky, stoly a školské lavice doručujeme v demonte, vďaka tomu sú jednotlivé položky veľmi skladné a menej náročné na prepravu. Znižujeme týmto objem spotrebovaných pohonných hmôt, obmedzujeme produkciu škodlivých látok pre naše ovzdušie a znižujeme náklady na prepravu zásielok. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť doručenie zásielok zadarmo. S montážou nábytku Vám radi pomôžeme. Montáž úplne zadarmo Vám na vyžiadanie prevedie náš montážny technik, v prípade objednávok nábytku s hodnotou nad 1.500 eur. Aj v prípade požiadaviek na montáž menších objemov sme schopní Vám vyjsť v ústrety.

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailom alebo telefonicky.

„ Keď sa smeje dieťa, smeje sa celý svet.“

Váš tím


Pre kontakt kliknite tu