Kategórie

Interaktívna technika 

produktov na stránku
Ukazuje 1 - 12 z 36 produktov
Ukazuje 1 - 12 z 36 produktov

Interaktívna materská a základná škola vybavená moderným multimediálnym vybavením

V internetovom obchode Insgraf ponúkame široký výber IT vybavenia a interaktívnych tabúľ umožňujúcich moderné vyučovanie vo vzdelávacej inštitúcii. Používanie multimediálnych učebných pomôcok počas výučby umožňuje multisenzorický rozvoj študentov, zvyšuje zapojenie...

Interaktívna materská a základná škola vybavená moderným multimediálnym vybavením

V internetovom obchode Insgraf ponúkame široký výber IT vybavenia a interaktívnych tabúľ umožňujúcich moderné vyučovanie vo vzdelávacej inštitúcii. Používanie multimediálnych učebných pomôcok počas výučby umožňuje multisenzorický rozvoj študentov, zvyšuje zapojenie žiakov v triede a zvyšuje efektívnosť výučby.

Moderné riešenia vo forme interaktívnych tabúľ umožňujú efektívnu a atraktívnu prezentáciu učebných materiálov, povzbudzujú študentov k aktívnej účasti na hodine a zvyšujú kvalitu spolupráce v triede. Možnosť selektívnej prezentácie témy na multimediálnej tabuli, rozvíjanie sústredenia sa a schopnosť sústrediť pozornosť študentov na diskutovanú problematiku a obohatenie tried o interaktívne animácie a cvičenia zvyšuje množstvo zapamätaných informácií.

Interaktívna škola nie je iba moderný nábytok, ktorý zabezpečuje komfort v triedach informatiky, ale aj multimediálne zariadenia, ktoré menia tradičné vyučovacie štýly a umožňujú dynamické experimenty počas vyučovania.

V ponuke internetového obchodu Insgraf sú rôzne typy interaktívnych tabúľ, projektory a potrebné príslušenstvo pre vedenie hodín v interaktívnej učebni. Súčasťou moderného vybavenia škôlky a školy je aj kvalitný nábytok pre multimediálne miestnosti, medzi ktoré patria počítačové stoly, stojany na projektory a televízne skrinky.

Hľadáte moderné interaktívne vybavenie, interaktívne tabule a nábytok pre triedu informatiky? Prezrite si našu ponuku.

Viac
Pre kontakt kliknite tu