Kategórie

Pohovky, sedačky, taburetky 

Molitanové sedačky, farebné vankúše, vankúše a pohodlné kreslá pre deti ako potrebné vybavenie pre škôlky a školy

Zóna odpočinku a relaxácie je veľmi dôležitým prvkom vybavenia každej vzdelávacej inštitúcie. Materská škola a základná škola by mala mať nábytok na sedenie, ktorý umožňuje deťom pohodlný odpočinok, sústredenie sa na jednotlivé predm...

Molitanové sedačky, farebné vankúše, vankúše a pohodlné kreslá pre deti ako potrebné vybavenie pre škôlky a školy

Zóna odpočinku a relaxácie je veľmi dôležitým prvkom vybavenia každej vzdelávacej inštitúcie. Materská škola a základná škola by mala mať nábytok na sedenie, ktorý umožňuje deťom pohodlný odpočinok, sústredenie sa na jednotlivé predmety a trávenie času spolu s rovesníkmi.

Internetový obchod  Insgraf ponúka široký výber rôznych sedadiel, pohodlných kresiel, vysoko kvalitných stoličiek, ako aj farebných taburetiek a vankúšov, ktoré zaistia pohodlie pre deti všetkých vekových kategórií.

V materskej škole sa oplatí používať penové pohovky, hrušky, ale aj mäkké rohože a malé koberčeky, na ktorých budú deti radi sedieť a počúvať príbehy alebo spoločné čítanie s učiteľom. Najmladšie deti sa radi schovávajú v penových úkrytoch a relaxačných zákutiach, kde sa môžu upokojiť a relaxovať pred hlukom v predškolskej triede.

Dôležitým priestorom na usporiadanie v škole je školská chodba. Mala by byť vybavená vysoko kvalitnými stoličkami, kreslami a pohovkami, ktoré zaručujú bezpečnosť a pohodlie pri používaní pre študentov všetkých vekových skupín. Veľké, farebné vankúše a hrušky, na ktorých môžu sedieť, sú vynikajúce v knižnici a v spoločenskej miestnosti, čo deťom umožňuje pohodlné čítanie alebo oddych medzi vyučovacími hodinami.

Vysoko kvalitné a atraktívne farby sedacieho vybavenia, ktoré sú k dispozícii v internetovom obchode Insgraf, zvyšujú pohodlie práce študentov a majú pozitívny vplyv na výsledky vzdelávania.

Potrebujete pomoc pri výbere sedadiel  pre materskú alebo základnú školu? Prezrite si našu ponuku.

Viac
Pre kontakt kliknite tu