Kategórie

Hracie kútiky a paravány 

Detské kútiky, penové zostavy a skrinky na tematické zákutia a paravány v predškolských a školských zariadeniach

„Práca dieťaťa je zábavná. Deti sa učia cez všetko, čo robia” (C. Hooper)

Najdôležitejšou úlohou, ktorú by materská škola a základná škola mali spliť, je poskytnúť bezpečný, pohodlný a príťažlivý priestor na vzdelávanie a hranie. Deti...

Detské kútiky, penové zostavy a skrinky na tematické zákutia a paravány v predškolských a školských zariadeniach

„Práca dieťaťa je zábavná. Deti sa učia cez všetko, čo robia” (C. Hooper)

Najdôležitejšou úlohou, ktorú by materská škola a základná škola mali spliť, je poskytnúť bezpečný, pohodlný a príťažlivý priestor na vzdelávanie a hranie. Deti musia mať od prvých rokov života prístup k bohatému didaktickému prostrediu, ktoré umožňuje kreatívnu zábavu, obohacuje o skúsenosti alebo hranie rolí a podporuje sociálny a emocionálny rozvoj.

Internetový obchod Insgraf má široký výber rôznych detských kútikov, ktoré vám poskytnú hodiny radostnej a tvorivej zábavy v predškolských a školských zariadeniach. Vnútorné ihriská v podobe hradov, domov a lodí sú vynikajúcou príležitosťou na rozvoj kreativity a fantázie a tematické paravány vám umožňujú hrať divadlo alebo obchod, čím podporujú rozvoj detských rečových a spoločenských zručností. Vďaka nim sa deti učia spolupracovať v skupine, trpezlivosť v očakávaní svojho obratu a niekedy aj konkurencie alebo zdravej súťaživosti.

Nábytok v každej vzdelávacej inštitúcii by mal mať tematické kútiky prispôsobené potrebám a veku detí. Dievčatá sa radi hrajú na domácnosť  s rôznymi druhmi sporákov, kaviarňami a toaletnými  stolíkmi, zatiaľ čo chlapci sa celé hodiny hrajú v stolárskej dielni alebo továrni na autá.

Vďaka manipulačno-senzorickým kútikom, ktoré sú k dispozícii v našom internetovom obchode, si deti rozvíjajú motorické zručnosti a stimulujú mnoho zmyslov. Penové matrace a hojdacie kresielka im poskytujú bezpečný priestor na upokojenie a relaxáciu.

Internetový obchod Insgraf má širokú škálu najkvalitnejších certifikovaných detských kútov, ktoré poskytnú deťom všetkých vekových kategórií  hodiny vzdelávacej zábavy.

Hľadáte bezpečné detské kútiky do Vášho predškolského alebo školského zariadenia? Prezrite si našu ponuku.

Viac
Pre kontakt kliknite tu