Kategórie

Umelecká výchova 

Umelecké predmety a tvorivé materiály pre deti.

Umelecká činnosť je prirodzená tvorivosť dieťaťa, ktorá sa prejavuje kresbou, maľovaním, vysekávaním, lepením a modelovaním. Je to dôležitá etapa vo vývoji každého dieťaťa, ktoré stimuluje tvorivosť, predstavivosť a motorické zručnosti. Internetový obchod Insgraf má široký výber umeleckých materiál...

Umelecké predmety a tvorivé materiály pre deti.

Umelecká činnosť je prirodzená tvorivosť dieťaťa, ktorá sa prejavuje kresbou, maľovaním, vysekávaním, lepením a modelovaním. Je to dôležitá etapa vo vývoji každého dieťaťa, ktoré stimuluje tvorivosť, predstavivosť a motorické zručnosti. Internetový obchod Insgraf má široký výber umeleckých materiálov, s ktorými sa bude dobre pracovať doma a taktiež v materských a školských zariadeniach. Ponúkame hotové plastové a kreatívne zostavy, ktoré sa dajú použiť pri tvorbe šikovných papierenských prác. V našom internetovom obchode sú tiež k dispozícii penové fólie, príslušenstvo na vytlačovanie papiera, rezacie šablóny a origami prvky. Umelecké vyjadrenie dieťaťa je príležitosťou získať nové skúsenosti a vyjadriť svoje vlastné emócie.Materská škola a základná škola by mala poskytovať priestor bohatý na rôzne umelecké predmety, vďaka čomu si budú môcť malí umelci rozvíjať svoj potenciál a kreativitu. Na to sú potrebné pastelky, farby, plastelíny a farebné atramenty. Vďaka bohatej ponuke plastelín, modelovacích hlín a akrylových farieb majú deti možnosť vytvárať trojrozmerné umelecké diela a spoznávať umenie mnohými zmyslami.V našom internetovom obchode nájdete tiež hotové súpravy na výrobu vianočných ozdôb, tvorivých drôtov, pompomov, flitrov, trblietok a korálikov.

Umelecké vzdelávanie je tiež hudobné vyučovanie s použitím rôznych nástrojov.Naša ponuka zahŕňa kvalitné bicie, xylofóny, flauty, zvončeky a hrkálky, ktoré poskytujú atraktívne hudobné kurzy v materských a školských zariadeniach.Ďalej poskytujeme hotové súpravy nástrojov a nábytku na ich skladovanie.

Premýšľate, aké produkty si vyberiete?  Využite našu ponuku.

Viac
Pre kontakt kliknite tu