Kategórie

Nástenné dekorácie a tabule 

produktov na stránku
Ukazuje 1 - 12 z 15 produktov
Ukazuje 1 - 12 z 15 produktov

Náučné nástenné aplikácie, farebné dekorácie a senzorické tabule - atraktívne a praktické zariadenie vo vzdelávacej inštitúcii

Správne usporiadanie priestoru materskej školy a základnej školy je nielen dobre vybraný a funkčný nábytok. Vzdelávacie prostredie, ktoré podporuje rozvoj detí všetkých vekových skupín, tiež disponuje optimálnym zariaden...

Náučné nástenné aplikácie, farebné dekorácie a senzorické tabule - atraktívne a praktické zariadenie vo vzdelávacej inštitúcii

Správne usporiadanie priestoru materskej školy a základnej školy je nielen dobre vybraný a funkčný nábytok. Vzdelávacie prostredie, ktoré podporuje rozvoj detí všetkých vekových skupín, tiež disponuje optimálnym zariadením povrchu stien v miestnosti a v triede. Internetový obchod Insgraf má širokú škálu rôznych nástenných dekorácií a zmyslových aplikácií, ktoré majú pozitívny vplyv na estetiku miestnosti a učiteľ ich môže úspešne použiť ako efektívne vzdelávacie pomôcky počas vyučovania.

Farebné nástenné aplikácie a nálepky sú atraktívnym prvkom výzdoby predškolskej triedy, vytvárajú príjemnú atmosféru a povzbudzujú deti, aby sa spolu hrali. Dosky so senzorickými prvkami majú pozitívny vplyv na stimuláciu zrakových a dotykových vnemov a aplikácie na stene podporujú rozvoj predstavivosti a jemných motorických schopností.

Internetový obchod Insgraf ponúka široký výber informačných tabúľ, ktoré efektívne podporujú komunikáciu učiteľa s rodičmi a slúžia na sprostredkovanie najdôležitejších informácií o udalostiach v predškolských a školských zariadeniach. Školské tabule, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, sú tiež vynikajúcim vzdelávacím nástrojom, ktorý efektívne podporuje vyučovanie v triede.

Veľmi dôležitým prvkom nábytkového vybavenia, ktoré by sa malo nachádzať v akomkoľvek modernom zariadení, je akustické vybavenie vo forme zvukovo izolačných doplnkov. Tlmiace panely sú vhodným typom atraktívnych dekorácií stien, ktoré minimalizujú hluk v miestnosti a v triede, vďaka čomu majú pozitívny vplyv na zábavné a vzdelávacie podmienky študentov a zvyšujú pohodlie učiteľa.

Hľadáte najlepšie riešenia v oblasti usporiadania nástenných dekorácií  v predškolských a školských zariadeniach? Využite naše riešenia.

Viac
Pre kontakt kliknite tu