Kategórie

Tabule, vitríny a mapy 

Funkčné školské tabule, praktické vitríny a stojany pre materské školy a základné školy

Magnetické tabule sú mimoriadne dôležitým prvkom tried a školských zariadení.E-shop Insgraf ponúka širokú ponuku individuálnych tabúľ, voľne stojacich tabúľ, závesných tabúľ, ako aj otočných tabúľ na kolieskach, čo umožňuje ich rýchly a pohodlný pohyb v tried...

Funkčné školské tabule, praktické vitríny a stojany pre materské školy a základné školy

Magnetické tabule sú mimoriadne dôležitým prvkom tried a školských zariadení.E-shop Insgraf ponúka širokú ponuku individuálnych tabúľ, voľne stojacich tabúľ, závesných tabúľ, ako aj otočných tabúľ na kolieskach, čo umožňuje ich rýchly a pohodlný pohyb v triede.

Magnetické tabule sú praktickou vzdelávacou pomôckou, ktorá umožňuje prezentáciu učebných materiálov celej triede a väčšie zapojenie študentov do diskutovaných otázok.Trvácnosť a stabilita konštrukcie sú kľúčové prvky, ktoré by sa mali zohľadniť pri výbere produktu pre dané zariadenie.V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné interaktívne tabule, ktoré vďaka svojej jednoduchej montáži a intuitívnemu ovládaniu môžu využívať všetci učitelia počas multimediálnych kurzov v materských a školských zariadeniach.Využívanie moderných inovácii vo vzdelávaní umožňuje prezentáciu didaktického materiálu dynamickejším a atraktívnejším spôsobom, zvyšuje motiváciu a rozvíja kreativitu študentov a predstavuje prvky multisenzorického vyučovania počas vyučovacích hodín.

Mimoriadne praktickým riešením, ktoré používajú materské aj základné školy, je používať školské vitríny a korkové tabule na zobrazenie informačných materiálov a prezentáciu detských prác. To má pozitívny vplyv na sebaúctu študentov a vieru v ich vlastné zručnosti.


Pri výbere vybavenia pre predmetové zariadenia nezabudnite na mimoriadne užitočné stojany s mapami, ktoré umožnia správnu prezentáciu didaktického materiálu počas vyučovania.
Stabilná konštrukcia a jednoduché používanie umožňujú učiteľom viesť hodiny atraktívnym a zrozumiteľným spôsobom a pozitívne ovplyvňujú dosiahnuté vzdelávacie výstupy.

Potrebujete kvalitné magnetické tabule alebo školské vitríny? Využite ponuku e-shopu Insgraf.

Viac
Pre kontakt kliknite tu