Kategórie

Detské ihriská 

Certifikované detské ihriská pre deti všetkých vekových kategórií

Detské ihriská sú potrebnou a nevyhnutnou súčasťou vybavenia každej vzdelávacej inštitúcie. Zóny vonkajších činností nazvaných „detská škola života“ zahŕňajú rôzne typy hojdačiek, preliezok, pieskovísk, manipulačných stien alebo hotových súprav zariadení, ktoré podporujú sociálny ...

Certifikované detské ihriská pre deti všetkých vekových kategórií

Detské ihriská sú potrebnou a nevyhnutnou súčasťou vybavenia každej vzdelávacej inštitúcie. Zóny vonkajších činností nazvaných „detská škola života“ zahŕňajú rôzne typy hojdačiek, preliezok, pieskovísk, manipulačných stien alebo hotových súprav zariadení, ktoré podporujú sociálny rozvoj a motorické zručnosti detí všetkých vekových kategórií. Zábava na šmýkačke, kolotoči alebo hojdačke nie je len príležitosťou na pohyb vonku, ale tiež na zlepšenie koordinácie, motoriky a výučby ovládania svojho tela.

Internetový obchod Insgraf má široký výber kvalitných lezeckých stien a bezpečných preliezok, ktoré umožňujú študentom plánovať svoje pohyby a posudzovať riziká pri hraní sa vo výškach. Hranie sa na hojdačkách a kolotočoch pozitívne ovplyvňuje pocit rovnováhy a rozvíja nervový systém, učí rovnováhu tela, rozvíja a upokojuje deti všetkých vekových kategórií. V našej ponuke nájdete aj rôzne typy pieskovísk, ktoré podporujú rozvoj zmyslov ako je hmat, zrak, čuch a stimulujú predstavivosť a kreativitu žiakov.

Deti sa radi hrajú na multifunkčných ihriskách, ktoré sú skvelou príležitosťou na nadviazanie vzťahov s rovesníkmi a rozvoj sociálnych zručností. Čakanie v rade, spolupráca v skupine, ako aj vyriešenie prvých konfliktov sú dôležité pre rozvojové prínosy dieťaťa v čase strávenom na ihrisku vo vzdelávacej inštitúcii.

Na zaistenie bezpečnosti na ihrisku nezabudnite pripraviť bezpečný povrch prispôsobený výške a typu nainštalovaných zariadení. V našej ponuke nájdete bezpečný syntetický povrch, vyrobený z najkvalitnejšieho gumového granulátu EPDM, ktorý zaistí pohodlie a trvanlivosť použitia po mnoho rokov.

Hľadáte certifikované detské ihriská pre materské alebo základné školy? Potrebujete pomoc s výberom exteriérových zariadení pre vzdelávaciu inštitúciu? Prezrite si našu ponuku.

Viac
Pre kontakt kliknite tu