Kategórie

Zmyslová integrácia 

Vybavenie zmyslových integračných miestností, vybavenie pre terapiu a vývoj zmyslov detí rôzneho veku.

Zmyslová integrácia má významný vplyv na správny vývoj a fungovanie dieťaťa v materských a základných školách.V prípade porúch ZI zohrávajú dobre ovplyvnené terapeutické pomôcky kľúčovú úlohu pri ovplyvňovaní detských zmyslov a poskytujú vhodné...

Vybavenie zmyslových integračných miestností, vybavenie pre terapiu a vývoj zmyslov detí rôzneho veku.

Zmyslová integrácia má významný vplyv na správny vývoj a fungovanie dieťaťa v materských a základných školách.V prípade porúch ZI zohrávajú dobre ovplyvnené terapeutické pomôcky kľúčovú úlohu pri ovplyvňovaní detských zmyslov a poskytujú vhodné vizuálne, sluchové a kinestetické stimuly na odstránenie nepravidelností. E-shop Insgraf ponúka širokú ponuku pomôcok na podporu rozvoja pocitu, zraku a sluchu prostredníctvom osvetlených kociek, kontrastných obrazov, zvukových skriniek a rôznych hudobných nástrojov.

Senzorické hračky a pomôcky poskytujú dieťaťu príležitosť dozvedieť sa o rôznych textúrach a tvaroch, stimulujú dotykové zmysly a vytvárajú základ pre budúce zmyslové zážitky.
V tejto súvislosti sú pomocné hmatové skladačky, zmyslové kocky a textúrované nástenné panely, ktoré sú umiestnené v e-shope Insgraf. Školské vybavenie by malo obsahovať aj zmyslové kútiky vo forme vankúšov a relaxačných sedadiel, aplikácie na manipuláciu so stenami a hotových nábytkových súprav obsahujúcich príslušenstvo, ktoré podporujú vývoj mnohých zmyslov.

Hľadáte osvedčenú pomoc pri inkluzívnom vzdelávaní? Prezrite si našu ponuku.

Viac
Pre kontakt kliknite tu