Kategórie

Koberce 

Vzdelávacie koberčeky pre deti - bezpečné a atraktívne vybavenie pre vzdelávacie inštitúcie

Koberce v materských a školských zariadeniach sú mimoriadne praktickým a nevyhnutným vybavením. Internetový obchod Insgraf má široký výber vzdelávacích kobercov a farebných kobercov s potrebnými bezpečnostnými osvedčeniami, ktoré umožňujú pohodlnú hru a p...

Vzdelávacie koberčeky pre deti - bezpečné a atraktívne vybavenie pre vzdelávacie inštitúcie

Koberce v materských a školských zariadeniach sú mimoriadne praktickým a nevyhnutným vybavením. Internetový obchod Insgraf má široký výber vzdelávacích kobercov a farebných kobercov s potrebnými bezpečnostnými osvedčeniami, ktoré umožňujú pohodlnú hru a príjemné používanie počas vyučovania. Je potrebné zabezpečiť, aby koberce zakúpené pre vzdelávaciu inštitúciu boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov a mali vlastnosti, ako je odolnosť proti šmyku a ľahké čistenie.

Deti trávia veľa času na koberci pri hraní sa s kockami, v tematických kútikoch alebo pri gymnastických cvičeniach. Poskytovanie príjemného a na dotyk pohodlného povrchu, má pozitívny vplyv na pohodlie práce študentov a účinky vykonávaných aktivít.

V ponuke internetového obchodu Insgraf ponúkame širokú škálu rôznych typov podlahových krytín pre školy a škôlky, ktoré vám umožnia vytvoriť priateľský a farebný priestor a budú slúžiť ako atraktívna pomôcka pri výučbe. Koberce s motívom mesta a ulíc sa používajú pri výučbe bezpečnosti cestnej premávky, koberce s obrazom zvierat počas prírodovedných hier, taktiež tvary a farby, ktoré podporujú matematické vzdelávanie.

Naša ponuka zahŕňa okrem iného aj vzdelávacie podlahové krytiny rozvíjajúce jazykové znalosti pre vyučovanie angličtiny vo forme dvojjazyčného koberca Baby Beetles.

V prípade, že zariadenie má obmedzený priestor na rozvoj, je vhodné použiť okrúhle koberce, ktoré deťom poskytujú bezpečný priestor na hranie bez toho, aby zaberali veľa miesta v miestnosti alebo v triede.

Hľadáte jednofarebné detské koberce, rôzne tvary a atraktívne vzory? Prezrite si našu ponuku.

Viac
Pre kontakt kliknite tu